Карта поромних сполучень Іерро Тенеріфе

Як забронювати паром з Іерро до Тенеріфе

Знайти найкращі тарифи на пороми з Іерро до Тенеріфе - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Іерро до Тенеріфе з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Тенеріфе.
Іерро
Іерро
Пороми до Тенеріфе
Тенеріфе

Про Іерро:

Ієрро, званий також "Острів меридіана" - найменший і самий західний з Канарських островів, площею 268,71 км².

Ієрро - острів скелястий і вулканічний; лише одного разу на острові було зафіксовано виверження вулкана Ломо Негро в 1973 році.

Як і всі Канарські острови, Йерро є популярним місцем відпочинку туристів і обслуговується невеликим аеропортом і поромним терміналом в столиці Вальверде.

Про Тенеріфе:

Тенеріфе, найбільший з іспанської групи Канарських островів, розташований приблизно в 320 км від північно-західного узбережжя Африки.
Хоча тут живе трохи менше мільйона постійних мешканців, Тенеріфе приваблює близько 4 мільйонів туристів на рік, яких, ймовірно, спокушають 67 км пляжів і гарантія цілорічної сонячної погоди.
З наявністю двох аеропортів і прямого поромного сполучення з материковою Іспанією, Тенеріфе є центром Канарських островів. На жаркому і сухому півдні острова розташовуються багато добре розвинених курортів, таких, як більш туристичні Плайя-де-лас-Амерікас і Лос Крістіанос. А північ острова більш затишна і спокійна, тому особливо популярна у зрілих мандрівників.

© Direct Ferries Ltd