Карта поромних сполучень Фуертевентура Тенеріфе

Як забронювати паром з Фуертевентури до Тенеріфе

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Фуертевентури до Тенеріфе протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Фуертевентури до Тенеріфе дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Фуертевентури до Тенеріфе, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Тенеріфе, щоб знайти пороми з інших країн.
Фуертевентура
Фуертевентура
Пороми до Тенеріфе
Тенеріфе

про Фуертевентуру:

Фуертевентура - це один з Канарських островів в Атлантичному океані, розташований недалеко від узбережжя Африки.

Другий за розміром з Канарських островів (після Тенеріфе), Фуертевентура обласкана сонцем 3000 годин у році. Відвідувачі острова виявлять тут декілька кілометрів білих піщаних пляжів з бірюзовим морем. Фуертевентура - це рай для любителів пляжного відпочинку, адже берегова лінія тут найдовша серед усіх Канарських островів.

Про Тенеріфе:

Тенеріфе, найбільший з іспанської групи Канарських островів, розташований приблизно в 320 км від північно-західного узбережжя Африки.
Хоча тут живе трохи менше мільйона постійних мешканців, Тенеріфе приваблює близько 4 мільйонів туристів на рік, яких, ймовірно, спокушають 67 км пляжів і гарантія цілорічної сонячної погоди.
З наявністю двох аеропортів і прямого поромного сполучення з материковою Іспанією, Тенеріфе є центром Канарських островів. На жаркому і сухому півдні острова розташовуються багато добре розвинених курортів, таких, як більш туристичні Плайя-де-лас-Амерікас і Лос Крістіанос. А північ острова більш затишна і спокійна, тому особливо популярна у зрілих мандрівників.

© Direct Ferries Ltd