P&O Ferries - це найбільший поромний оператор у Великобританії, що володіє величезним поромним парком, який обслуговує сполучення у Францію, Бельгію, Голландію, Ірландію та Північну Ірландію.

З широким вибором поромних сполучень протягом дня, переправа компанії P&O Ferries за маршрутом Дувр - Кале дійсно є найбільш гнучким і зручним способом, щоб перетнути Ла-Манш на протязі цілого року!

З квитком на пором з Бельгії чи Голландії (через Зебрюгге або Роттердам) до порту Халл в Англії, можна насолодитися легким і безпроблемним способом потрапити в Північну Англію з мінімум проблем.

Морські сполучення P&O Ferries по Ірландському морю з'єднають Вас з Дубліном і Ліверпулем звичайними поромами, а високошвидкісні пороми з Кейрнрайана і Труна в Ларн запропонують Вам найкоротший і швидкий сервіс між Шотландією і Північною Ірландією.

Поромне сполучення компанії P&O Ferries з Портсмута в Більбао було призупинено в січні 2010.
Альтернативні сполучення в Іспанію з Англії можливі з компанією Brittany Ferries.

Різноманітні зручності на борту P&O Ferries додадуть Вам настрою і допоможуть приємно провести час під час подорожі, щоб прибути в пункт призначення повним сил і завзяття до нових відкриттів.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень P&O Ferries, забронювати квиток на пором P&O Ferries або знайти ціну на квитки компанії P&O Ferries онлайн.


P&O Ferries

P&O Ferries - Маршрути

7 переправ щоденно
тривалістю 1 г 45 хв
23 переправи щоденно
тривалістю 1 г 30 хв
17 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 45 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 13 г 15 хв
14 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 15 хв
© Direct Ferries Ltd